قیمت موبایل

قیمت موبایل - کارآئی موبایل-قیمت موبایل- تاج موبایل بابل نوکیا - سامسونگ سونی اریکسون

بررسی سری E نوکیا

 

Nokia Communicator E90

مدل E90 نوکيا يک دستگاه Communicator است و از سيمبين سری 60 استفاده می کند. حتی در صورت بسته بودن دستگاه نيز می توان از آن بعنوان يک گوشی هوشمند استفاده کرد. ويژگی های پيشرفته، صفحه نمايش 800 پيکسل و صفحه کليد QWERTY آن که دارای 6 رديف است اين گوشی را به يک کامپيوتر کوچک تبديل می کند. اين گوشی جانشين مدل 9500 است. ابعاد گوشی 20 × 57 × 132 ميلی متر و وزن آن 210 گرم است. صفحه نمايش بيرونی آن مانند ساير گوشی های نوکيا در اندازه 2 اينچ با وضوح QVGA ( ٣٢٠ × ٢٤٠ پيکسل ) وجود دارد که 16 ميليون رنگ را نشان می دهد. دارای دوربین 3.15 مگاپيکسل می باشد. این گوشی دارای 128 مگابایت حافظه داخلی بوده و کارت حافظه microSD (TransFlash), hotswap را پشتیبانی مینماید.


 


Nokia E61i

مدل جديد نوکيا E61i علاوه بر ويژگی های E61 نوکيا دارای دوربين 2 مگاپيکسل و ساير امکانات پيشرفته است. E61i در مقايسه با E61 از ساختار باريکتر و مقاوم تری برخوردار است. در صفحه کليد، کليدهای جديد ميانبر برای دفترچه تلفن و Myown مشاهده می شود. واکنش کليدها نيز در مقايسه با E61i بهتر است. چندين نرم افزار از پيش نصب شده نيز در اين مدل وجود دارد که در نوکيا E61 فراهم نشده است. ابعاد تلفن 117 x ٧٠ x ١٣.٩ ميلی متر و وزن آن 150 گرم است. حافظه داخلی آن 60 مگابایت بوده و کارت حافظه microSD (TransFlash), hotswap را پشتیبانی می نماید.


 


Nokia E65

اين گوشی دارای طراحی کشويی زيبا و ويژگی های پيشرفته بسياری است و از قابليت های Wi-Fi و نسل سوم برخوردار است . همچنين دارای دوربين 2 مگاپيکسل و کليدهای اختصاصی برای مديريت کنفرانس تلفنی می باشد. ابعاد تلفن 105 x ٤٩ x ١٦ گرم و وزن آن 115 گرم است که اين وزن به دليل مواد به کار گرفته شده در ساختار تلفن و سخت افزار موجود در دستگاه است. اين نخستين بار است که نوکيا در رده تجاری E يک مدل کشويی قرار می دهد. این گوشی دارای دوربین 2 مگاپیکسل می باشد. حافظه داخلی آن 50 مگابایت بوده و کارت حافظه microSD (TransFlash), hotswap را پشتیبانی می نماید.


 


Nokia E61

نوکيا E61 يک کامپيوتر جيبی با صفحه نمايش QVGA (٣٢٠x٢٤٠ پيکسل) است که دارای نرم افزارهای بسياری می باشد. اين دستگاه دارای فرمت استاندارد PDA است. نوکيا E61 به عنوان تلفن هوشمند به فروش می رسد. کيفيت صوتی اين تلفن در حد مطلوب است. ابعاد تلفن ١١٧x٦٩.٧x١٤ ميلی متر و وزن آن ٤٤١ گرم است. این گوشی دارای 75 مگابایت حافظه داخلی بوده و کارت حافظه miniSD ،hotswap را پشتیبانی می نماید.


 


Nokia E51

مدل E51 از نظر طراحی شباهت زیادی به مدل E50 دارد اما کارایی و قابلیت های آن از E50 بالاتر است. E51 باریک ترین عضو سری E است و ابعاد آن ۱۱۴.۸ x ۴۶ x ۱۲ می باشد. مدل E51 نوکیا 100 گرم وزن دارد. ساختار گوشی از استحکام کافی بر خوردار است. صفحه نمایش 2 اینچ TFT فعال با وضوح ۲۴٠ x ۳۲٠ QVGA پیکسل زیر آنها قرار دارد که حداکثر از 16 میلیون رنگ پشتیبانی می کند. این گوشی دارای دوربین 2 مگاپیکسل بوده، حافظه داخلی آن ۱۳۰ مگابايت است و کارت حافظه microSD (TransFlash), hotswap را پشتیبانی می کند. به رنگ مشکی و نقره ای در بازار موجود می باشد.


 


Nokia E60

نوکيا E60 يک تلفن سه بانده است که دارای پشتيبانی شبکه UMTS نسل سوم می باشد و يک صفحه نمايش TFT شگفت انگيز با 16 ميليون رنگ دارد. E60 بر اساس سومين نسخه سری 60 است و در Symbian OS 9.1 اجرا می شود. اين تلفن دارای پشتيبانی GPRS ، EDGE ، Wi-Fi ، بلوتوث ، مادون قرمز و USB است.
ابعاد تلفن از نظر ظاهری بسيار بزرگ جلوه می دهد، اما در واقع ، در دست گرفتن آن بسيار راحت است. ابعاد تلفن ۱۱۵ x ۴۶ x 17 ميليمتر و وزن آن 117 گرم می باشد. 64 مگابایت حافظه داخلی دارد و کارت حافظه RS-DV-MMC, hotswap را پشتیبانی می نماید. این گوشی دوربین ندارد

+ نوشته شده در  ساعت   توسط مسعود گلابیان  |